Povedali o nás


Toto plati pre celú škôlku, ste úžasné. Krasne s deťmi pracujete, prispôsobili ste sa situacii úplne perfektne a ja si to veľmi vážim. Deti sa na vás každý týždeň veľmi tešia a my tiež. Dakujeme vám. (Tatiana B.)

 

Chcela som Vám  HLAVNE poďakovať za Váš čas a prístup. Stretnutia sú veľmi milé a  zaujímavé. (Margita K.)

 

S dievčatami som bola veľmi spokojná doporučujem. Baby ďakujem. (Mirka K.)

 

Prijemne pani ucitelky, prijemne a podnetne prostredie pre deti, ustretova pani riaditelka. (Alexandra K.)

 

Naša Terezka chodila do preliezky síce krátko ( nečakane ju prijali do štátnej MŠ), ale boli sme veľmi spokojní. Pani učiteľky boli veľmi milé, vždy usmiate. Denne niečo vyrábali. Bolo vidno, že sa deťom venujú s láskou. Vždy nás informovali o našej Terezke-často foto do SMS. Pani riaditeľka bola veľmi milá a ústretová. Určite odporúčame. (Petra K.)

 

Nas Tomi tam chodil do jasliciek a teraz aj do skolky a vzdy zoskolky chodil a chodi usmiaty a spokojny co je pre nas ako rodicov najdolezitejsie.Pani ucitelky a pani riaditelka velmi mile a deticky robia vela zaujimavych rucnych prac a aktivit.rozhodne dc preliezka odporucam. (Ivana R.)

 

Mile pani ucitelky, prijemne prostredie...my to tu potiahneme az do skoly.  (Jana K.)

 

P. učiteľky milé, škôlka na 1*. odporúčam (Pavol Č.)

 

Najlepšia škôlka s ešte lepšími pani učiteľkami.V tejto rodinnej škôlke náš Mirko strávil krásne nezabudnuteľné 4 roky. Aj vďaka učiteľkám Miške, Baške, Majke vyrástol z nášho uplakaného chlapčeka šikovný predškoláčik. Pani učiteľky si svojím obetavým a chápajúcim prístupom získali srdce nielen nášho Mirka.
Mali sme možnosť po roku strávenom v DC Preliezka nastúpiť do inej škôlky, ale ostali sme ďalšie tri roky. A to z jedného jediného dôvodu: Mirko sa tu cítil dobre a bol šťastný. Bolo to predovšetkým zásluhou spomínaných učiteliek, ktoré sa snažili a stále snažia dať deťom maximum a položiť tak základ budúcej osobnosti. Denno-denne detičkám vštepujú múdrosti, ktoré by škôlkari mali vedieť a robia to s láskou a pochopením. Ďakujeme za tú najlepšiu starostlivosť,láskavý profesionálny prístup, empatiu a dobrosrdečnosť. Ďakujeme za všetky vystúpenia,na ktoré ste Mirka a ostatných škôlkarov poctivo pripravili, ďakujeme za výlety,ktoré ste s nimi absolvovali, ďakujeme za výkresy, ktoré ste s nimi vytvorili. Bolo nám s Vami dobre!
DC Preliezka a jej celému tímu prajeme len to najlepšie,veľa spokojných rodičov a ešte spokojnejších,šťastnejších detičiek. Škôlku vrelo odporúčam. (Berni K.)